Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

BORDSLAMPA, Murano, 1900-talets första hälft,1 ljuspunkt, glas med guld samt 2 färger, övrigt i mässing och bronserad vitmetall, höjd ca 37,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

837484

2020-11-12