Skåp för silkestråd
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅP, för silkestråd, "Gütermanns syssilke" 1900-talets mitt, 6 lådor, björk med dekaler, 4 lådor med glasfront, höjd ca 45, 35x35 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage
837492
Päivämäärä:
2020-11-12