Skåp för silkestråd

Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd
Skåp för silkestråd

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SKÅP, för silkestråd, "Gütermanns syssilke" 1900-talets mitt, 6 lådor, björk med dekaler, 4 lådor med glasfront, höjd ca 45, 35x35 cm

Kuntoraportti

Bruks och åldersrelaterat slitage

837492

Päivämäärä:

2020-11-12