Ljusstakar ett par Frankrike

Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike
Ljusstakar ett par Frankrike

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets första hälft, förgylld brons, höjd ca 22 cm

Åldersrelaterat slitage

837520

2020-11-09