Lauri Parikka akvarell

Lauri Parikka akvarell
Lauri Parikka akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAURI PARIKKA (1895-1965): Landskap med röd stuga, signerad L Parikka, akvarell, ca 31,5x39 cm

837535

2020-11-12