Klubbat för:
3 400 SEK
2 500 SEK
ALF SVENSSON, "Interiör", fåtölj, Dux, 1950-tal, betsad björk, stoppade och klädda lösa plymåer, sitthöjd ca 30-40 cm.
Bruksslitage, ställvis hårdare.
837542
2020-11-09