Alf Svensson "Interiör"

Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson
Alf Svensson

Klubbat för:

3 400 SEK

2 500 SEK

ALF SVENSSON, "Interiör", fåtölj, Dux, 1950-tal, betsad björk, stoppade och klädda lösa plymåer, sitthöjd ca 30-40 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare.

837542

2020-11-09