Otto Schulz
Vollendet
2020-11-09
837543
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
OTTO SCHULZ (Tyskland, 1882-1970), pall, Boet, 1930-tal, klädsel i grönt strukturerat tyg med pärlspik av mässing, Sitthöj 30 cm
Smärre slitage