Otto Schulz

Otto Schulz
Otto Schulz
Otto Schulz
Otto Schulz
Otto Schulz
Otto Schulz

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTO SCHULZ (Tyskland, 1882-1970), pall, Boet, 1930-tal, klädsel i grönt strukturerat tyg med pärlspik av mässing, Sitthöj 30 cm

Smärre slitage

837543

2020-11-09