Karmstolar 1 par empire

Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire
Karmstolar 1 par empire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-tal, björk, sitthöjd ca 43 cm

Ny klädsel. Fläckar slitage. En liten trädekoration saknas. Medföljer i plastpåse.

837547

2020-11-09