Figurkompositioner oljemålningar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (2) Figurkompositioner monogramsignerade och daterade -81, akvarell på papper uppfodrad på pannå, ca 75x56 resp 81x58 cm

837551

2020-11-12