Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TÅGLYKTOR, 2 st, svartlackerad metall 1900-tal, höjd ca 33 - 44 cm.
slitage
837555
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här