Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL/ TAVELRAM, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad, dekor i pastellage, fasettslipat glas, yttermått ca 106x94, innermått 76x60 cm

Smärre pastellageskador

837560

2020-11-12