Parti grafiska blad

Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad
Parti grafiska blad

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

GRAFISKA BLAD, ca 60 st, 1800/1900-tal, porträtt och landskap, bladstorlek ca 20 x 12,5 - 34 x 63,5 cm.

Fläckar, skador, ej fullständigt genomgångna.

837564

2020-11-22