Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 60 st, 1800/1900-tal, porträtt och landskap, bladstorlek ca 20 x 12,5 - 34 x 63,5 cm.
Fläckar, skador, ej fullständigt genomgångna.
837564
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här