Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARSTICK, 28 st, ur "Suecia antiqua et hodierna", 1800-ytal, bl.a "Noor", "Wanngarn", "Tuna", och "ARX Rosersberg".
Gulnade, fläckar, skador, lagningar.
837565
2020-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här