Suecia antiqua et hodierna

Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna
Suecia antiqua et hodierna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARSTICK, 28 st, ur "Suecia antiqua et hodierna", 1800-ytal, bl.a "Noor", "Wanngarn", "Tuna", och "ARX Rosersberg".

Gulnade, fläckar, skador, lagningar.

837565

2020-11-22