ARDY STRÜWER: Komposition

ARDY STRÜWER: Komposition
ARDY STRÜWER: Komposition
ARDY STRÜWER: Komposition
ARDY STRÜWER: Komposition

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer och numrerad e.a., färglitografi, bildstorlek ca 49x39 cm

Ej examinerad ur ramen

837569

2020-11-18