Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
KARL MÅRTENS (född 1956): Lunnefågel, signerad Karl Mårtens samt sigillstämplad, numrerad 244/290, färglitografi, dagermått ca 50 X 32 cm
837571
2020-11-18