KARL MÅRTEN: Lunnefågel

KARL MÅRTEN: Lunnefågel
KARL MÅRTEN: Lunnefågel

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Lunnefågel, signerad Karl Mårtens samt sigillstämplad, numrerad 244/290, färglitografi, dagermått ca 50 X 32 cm

837571

2020-11-18