Hugo Lepik olja på duk

Hugo Lepik olja på duk
Hugo Lepik olja på duk
Hugo Lepik olja på duk
Hugo Lepik olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HUGO LEPIK (1905-2001): Bohuslänska klippor med måsar, olja på duk, signerad, 60 x 101 cm.

Inköpt direkt av konstnären.

837574

2020-11-22