Carier Tank armbandsur

Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur
Carier Tank armbandsur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, Tank armbandsur, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 13289, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, 23,5x31 mm, originaletui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, förgyllning med slitage, glas med repor

837583

2020-11-10