Carier Tank armbandsur
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARTIER, Tank armbandsur, förgyllt sterlingsilver, 1980-tal, manuell, mineralglas, boettnr. 13289, läderarmband, originalspänne i gulddoublé, 23,5x31 mm, originaletui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, förgyllning med slitage, glas med repor
837583
2020-11-10