Coasters Wittsjö

Coasters Wittsjö
Coasters Wittsjö
Coasters Wittsjö
Coasters Wittsjö
Coasters Wittsjö
Coasters Wittsjö

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 5 st, silver och bakelit, Wittjsö, 1950-tal, diameter 8,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

837586

2020-11-22