Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
WILLIAM HENRY WATSON (1831-1921), Highland Sheep, signerad, otydlig datering, 1890?, olja på duk, ca 31x47 cm
Zustandsbeschreibung
837602
2020-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner