Soffgrupp Ikea 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGRUPP, Ikea, 1900-talets andra hälft, lösa plymåer i skinn, soffans längd ca 155, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, bruksspår

837631

2020-11-19