Bajonett och sabel sydeuropa

Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa
Bajonett och sabel sydeuropa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BAJONETT, italiensk m/1870/87/15 och SABEL, troligen för kavallerimanskap, portugisisk modell, längd ca 37 resp. 104 cm

Slitage, koppelbygel avbruten, balja med bucklor

837642

2020-11-29