Sabel

Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel
Sabel

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABEL, troligen sydeuropa, 1800-tal, fäste och balja i förgyllt stål, längd ca 97 cm

837643

2020-11-29