Stella Falkner nakenstudie

Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie
Stella Falkner nakenstudie

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELLA FALKNER (1904-1991): tillskriven, nakenstudie av Stella Falkner, olja på duk, ej signerad, ej uppspänd, ca dukmått 70x35 cm

PROVENIENS:
Marika Jovinge (dotter till Torsten Jovinge & Stella Falkner), medföljer attribuering från Marika Jovinge

837649

2020-11-11