Bordsfotogenlampa

Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa
Bordsfotogenlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och porslin, kupa i frostat glas med blomdekor las, märkt Pat. Diamant nr 10021, höjd ca 56 cm

Kuntoraportti

Nagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

837669

Päivämäärä:

2020-11-15