Bordsfotogenlampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, mässing och porslin, kupa i frostat glas med blomdekor las, märkt Pat. Diamant nr 10021, höjd ca 56 cm
Kuntoraportti
Nagg på kupan, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
837669
Päivämäärä:
2020-11-15