Karusellbord 1800-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARUSELLBORD, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, sarg med två lådor, tredelad centralfot med förgyllda tassfötter, höjd ca 74, diameter ca 104 cm, extra bordsskiva medföljer, diameter ca 129 cm
Slitage, repor, enstaka fläckar, tassar med färgbortfall, nyckel saknas
837682
2020-11-10