Skrivbord sengustaviansk

Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk
Skrivbord sengustaviansk

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets början, sengustaviansk, uppsats med jalusi, fanerat i mahogny, detaljer i mässing, delvis skinnklädd skiva, 3 lådor, höjd ca 36-76, 150x79 cm

Nyckel medföljer

Slitage, repor, fläckar, uppsats med torrsprickor på bakstycke

837685

2020-11-10