Byrå blandstil

Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, blandstil, 3-lådig, mörkbetsad, beslag i mässing, höjd ca 75, 88x48 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, 1 nyckel medföljer och kan hämtas vid utlämningen

837687

2020-11-15