Armring Silver

Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver
Armring Silver

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMRING, E Granit &co, Finland, 1973, silver, stel öppningsbar armring, dekor med bergkristall i hög rund fattning, signerad , diam ca 50 mm, vikt ca 35 g

Bruksskick.

837688

2020-11-15