Väggspegel

Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel
Väggspegel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bemålad samt bronserad dekor av pastellage, storlek ink. dekor/sarg ca 79x40 cm

Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, bortfall av pastellage, krackeleringar, märken

837691

2020-11-15