Väggspegel
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bemålad samt bronserad dekor av pastellage, storlek ink. dekor/sarg ca 79x40 cm
Bruksspår samt åldersrelaterat slitage, bortfall av pastellage, krackeleringar, märken
837691
2020-11-15