Reinhold von Rosen etsningar

Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar
Reinhold von Rosen etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD VON ROSEN (1894-1961): 3 st, Sjön Mälaren, (1927), Landskap med Pilallé (Skåne 1928), Augusti Åkerö (1927), signerade, etsningar, va ca 8,5x25, resp 21x32 cm

Delvis gulnade

837694

2020-11-10