Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REINHOLD VON ROSEN (1894-1961): 3 st, Sjön Mälaren, (1927), Landskap med Pilallé (Skåne 1928), Augusti Åkerö (1927), signerade, etsningar, va ca 8,5x25, resp 21x32 cm
Delvis gulnade
837694
2020-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här