Bertil Bull Hedlund etsningar

Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar
Bertil Bull Hedlund etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL "BULL" HEDLUND (1893-1950), (8) Skotskt balladmotiv, Kosmos III, Västkustminne, Krabbor, Nationernas förbund, Bergsbal, Barcen, Kusstlandskap med tallar, torrnål/etsningar, delvis signerade Bertil "Bull" Hedlund och K (Karin) /varierande storlekar

Delvis gulnade

837695

2020-11-10