Lisa Larson figuriner

Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner
Lisa Larson figuriner

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LISA LARSON (född 1931) samt DOROTHY CLOUGH 8 st figuriner, djur samt Pippifigur, Gustavsberg och Upsala Ekeby, Larson: 3 katter och 4 hundar, Gustavsberg, signerade, vissa med etikett, höjd ca. 8-11 cm, Clough: Pippi, stämplad, höjd ca 18 cm

837704

2020-11-10