Albert Zetterberg oljemålning

Albert Zetterberg oljemålning
Albert Zetterberg oljemålning
Albert Zetterberg oljemålning
Albert Zetterberg oljemålning
Albert Zetterberg oljemålning
Albert Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ZETTERBERG (1883-1955): Landskap med hus, signerad Albert Zetterberg, olja på duk, ca 83x64 cm

837705

2020-11-14