Pojke med kaniner oljemålning

Pojke med kaniner oljemålning
Pojke med kaniner oljemålning
Pojke med kaniner oljemålning
Pojke med kaniner oljemålning
Pojke med kaniner oljemålning
Pojke med kaniner oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojke med kaniner, otydlig signatur, olja på duk, ca 39x53 cm

Uppfodrad

837713

2020-11-14