Golvlampa Aneta

Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta
Golvlampa  Aneta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, undertill märkt "Aneta", bemålad metall, böjbar arm, totalhöjd ca 65 cm

Slitage,

837716

2020-11-10