LOUIS VUITTON - Visionaire no. 18

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

LOUIS VUITTON, "Visionaire no. 18", portfolio, numrerad 2254/2500, fodral av läder, ca 30x24 cm

Obruten förpackning, obetydligt slitage

837729

2020-11-15