Franco Costa Light of Sweden serigrafi triptyk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): "Light of Sweden", triptyk, signerade och daterade Franco Costa -78, numrerade 63/110, färgserigrafi, bildmått 67x33 cm

837733

2020-11-10