Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DIGITALA KLOCKOR, 4 st, 1900-talets fjärde kvartal, stål, bl.a Louise Calder, urtavlorna längd ca 3,5 cm.
Slitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen.
837739
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här