Digitala klockor

Digitala klockor
Digitala klockor
Digitala klockor
Digitala klockor
Digitala klockor
Digitala klockor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DIGITALA KLOCKOR, 4 st, 1900-talets fjärde kvartal, stål, bl.a Louise Calder, urtavlorna längd ca 3,5 cm.

Slitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen.

837739

2020-11-12