Damarmbamdsur

Damarmbamdsur
Damarmbamdsur
Damarmbamdsur
Damarmbamdsur
Damarmbamdsur
Damarmbamdsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARMBANDSUR, 3 st,Tissot, Longines och Miba, 1900-talets andra hälft, urtavlornas diameter ca 2-2,5 cm.

Bruksslitage, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen.

837740

2020-11-12