Luktdosor

Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor
Luktdosor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LUKTDOSOR, 2 st, silver, av Claes Christian Carlén, Borås 1859, diameter 35 mm resp. märkt med stämplar "OA, 1851, 13 1/4", diameter 40 mm, total vikt 34 g

1 stift saknas till dosans lock, smärre bucklor, några repor, 1 med gravyr

837747

2020-11-12