Hylla art decostil

Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil
Hylla art decostil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 1900-talets slut, art decostil, stål, hyllplan i glas, höjd 202, 72,5x31,5 cm

Slitage och smutsig

837757

2020-11-10