Gabriel keramik golvurnor

Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor
Gabriel keramik golvurnor

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GABRIEL KERAMIK, golvurnor, (2), 1900-talets andra hälft, brunglaserat gods, höjd 44-26, diameter 23-31 cm

Ena urnan saknar etikett, bruksspår, mikronagg kan förekomma

837759

2020-11-15