Ljuskrona Hagamodell

Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell
Ljuskrona Hagamodell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, Hagamodell, 6 ljusarmar, invändigt elektrifierad, höjd 88, diameter 60 cm

Kraftig nedsmutsning/damm, bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

837761

2020-11-15