Oljemålning Gustav Arne

Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne
Oljemålning Gustav Arne

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUSTAV ARNE (1925-2011): Landskapsmotiv, signerad G Arne, daterad 69, olja på duk, ca 79x74 cm

837772

2020-11-18