Glas Alessi

Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi
Glas Alessi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MASSIMILANO & DORIANA FUKSAS, "Colombina", glasservis, 48 dlr, Alessi, Italien, kristall, forstad dekor, bestoende av 12 snappsglas, 12 wiskeyglas, 12 selter/vattenglas, 12 champagne/cocktailglas, höjd ca 6-7,5-9-13 cm

Flertalet med repor kring den forstade dekoren, mindre nagg kan förekomme

837773

2020-11-15