Johan Kahl akvarell

Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN KAHL (1831-1935): St Maria Visby, signerad och daterad Kahl 1876, akvarell, bildmått ca 29x21,5 cm

837776

2020-11-11