Adolphe Philippe Millot oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADOLPHE PHILIPPE MILLOT (1857-1921): Kvinna i hatt, signerad A. Millot, olja på pannå, ca 21x16 cm

Ram med avslag

837782

2020-11-11