kaffekanna i koppar
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KAFFEKANNA, koppar, 1800-tal, höjd ca 33 cm
Kuntoraportti
Bucklor
837783
Päivämäärä:
2020-11-15