Camille Hilaire litografi

Camille Hilaire litografi
Camille Hilaire litografi
Camille Hilaire litografi
Camille Hilaire litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CAMILLE HILAIRE (Frankrike, 1916-2004): motiv av träd, färglitografi, signerad samt märkt, 56 x 37 cm

Något gulnat ark

837787

2020-11-11